OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Tepelná čerpadla a podlahové vytápění

Vítejte na domovských stránkach společnosti Domotop s.r.o.

 

Díky nejmodernějším technologiím v nabízených tepelných čerpadlech, která jsou vyráběna předními evropskými výrobci, a jejich spojením s kvalitními materiály a odbornou instalací Vám pomůžeme snížit náklady na vytápení a ohřev TUV až o 80%.


Naše společnost se specializuje na kvalitní evropská tepelná čerpadla (švédská tepelná čerpadla NIBE), podlahové vytápění od evropských výrobců (například německý výrobce Toptherm), kvalitní topné a solární systémy. Zajistíme Vám kompletní instalaci "na klíč" - tepelné čerpadlo i topný systém od projektu a návrhu až po realizaci. Tepelná čerpadla země-voda zajišťujeme včetně realizace vrtů nebo pokládky plošného kolektoru. Samozřejmostí je okamžitý záruční i pozáruční servis. 

Každému zájemci zaručujeme osobní přístup s individuálním řešením a zpracováním odpovídající nabídky ZDARMA. O naše spokojené zákazníky se stará tým techniků s dlouholetými zkušenostmi s instalacemi tepelných čerpadel a topných systémů. 

Společně s našimi dodavateli připravujeme pro zájemce o tepelné čerpadlo pravidělně speciální akce a ceny. Více o aktuálních akcích a cenách naleznete zde.

 

Nabízená tepelná čerpadla:

 
Tepelná čerpadla patří díky svým nulovým emisím mezi nejekologičtější varianty vytápení a ohřevu TUV. Se správnou volbou kvalitních materiálů a instalací moderního tepelného čerpadla dosáhnete až 80% úspory nákladů na energie. Provoz tepelných čerpadel patří mezi nejúspornější alternativy vytápění narozdíl od kotlů na fosilní a tuhá paliva, u kterých se náklady na provoz neustále zvyšují díky zvedání cen fosilních a tuhých paliv. Díky vyspělé regulaci a použitým materiálům je provoz tepelných čerpadel méně náročný na údržbu a servis oproti tradičním systémům. Pomocí mobilního telefonu a internetu můžete mít přehled o svém tepelném čerpadle a jeho nastavení kdekoliv a kdykoliv na světě. Nabízená tepelná čerpadla jsou vhodná i pro stávající a starší topné systémy, kde mohou nahradit dosluhující zdroj tepla. Tepelné čerpadlo se  stane příjemným společníkem ve Vaší domácnosti. 
 
Nevíte si rady s výběrem tepelného čerpadla pro Váš dům nebo komerční prostor? Nebo chcete jen poradit a dozvědět se něco nového? Kontaktujte naše zkušené odborníky na instalace tepelných čerpadel! Pomohou Vám s výběrem toho nejlepšího produktu pro Váš dům a ZDARMA vypracují nabídku.

Chcete mít co nejméně starostí s výběrem a realizací projektu, ať už pro novostavbu či starý dům, přenechte to našim pracovníkům a požadujte realizaci "na klíč".

Nevyhovuje Vám nabídka obdržená od konkurence, je pro Vás pořizovací cena příliš vysoká nebo nesplňuje Vaše očekávání? Kontaktujte naše obchodní zástupce a ti Vám nabídku přepracují a individuálně nastaví. Produkty, které nabízíme, splní i ta nejpřísnější kritéria v oblasti kvality a dlouhodobé spolehlivosti. Nabízená tepelná čerpadla patří mezi absolutní špičku na trhu - vše je podloženo příslušnými certifikáty (např. "Q" od evropské asociace tepelných čerpadel). Záruka na dodávaná tepelná čerpadla může být až 10 let.

 

Pokud bude otevřen příslušný dotační program, pomůžeme Vám se zajištěním veškerých dokumentů a podkladů, aby jste na podporu dosáhli.

 

 

Google+


Kontakt

Domotop s.r.o.
Provazníkova 1231/7, Černá Pole, 613 00 Brno
+420 608 720 720
FAX +420 530 507 463